Šobrīd jau notika vairākas Rīgas un Rīgas rajona modelistu tikšanās. Šajās sanāksmēs modelisti varēja iepazīt viens otru, parādīt savus darbus, dalīties pierēdzē, rīkiem un ar noderīgiem materiāliem. 

Kluba mērķis - paaugstināt vispārējo modelistu līmeni, kā arī informēt publiku un popularizēt šo hobiju. Sanāksmes parasti ir tematiskas. Tās nodrošina praktiskas pieredzes iegūšanu.

Mēs kopā noorganizējam stenda modeļu izstādes 2012-ajā, 2013-ajā un 2015-ajā gadā. Pedējā izstādē piedalījas ap 100 modelistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Polijas, Čehijas, Krievijas un Baltkrievijas ar 700 modeļiem. Aktīvi piedalamies citu valstu konkursos un vienmēr braucām majas ar uzvarām, jauno draugu kontakiem, iespadiem un jaunām zināšanām.

2014-ajā gadā mēs kļūvam par pasaules medelistu tikla "IPMS" daļu - IPMS LATVIA. International Plastic Modeler Society (IPMS) sākotnēji dibināta Lielbritānijā 1963-ajā gadā un tagad izplatās pa visu pasauli. Aicinām jūs pievienoties mūsu draudzigai kompānijai! Nekādu ierobežojumu pēc vecuma un pieredzes līmeņa nav. Mūsu kompānijā ir gan iesācēji, gan pieredzējuši modelisti. Mēs atbalstam viens otru un esam gatavi iemācīt no nulles.


Droši rakstiet uz modelisti@inbox.lv un mēs pastāstīsīm sīkāk.

Par mūsu klubu

Sveiciens!

Š​ajā sadaļā Jūs uzzināsiet kā un kāpēc paradījies klubs IPMS Latvia un uzzināsiet interesantas detaļas par kluba vēsturi. Mēroga modelisms - viens no rētajiem, nepubliskajiem, bet ļoti aizraujošiem hobijiem. Daudzi klūsi un mierīgi taisa savus modeļus un nezin, ka dažkārt tuvam kaimiņam ir tas pats hobijs. Bet bieži tas ir tik svarīgi saņemt vērtīgu padomu no kolēģiem.


Protams, ar interneta parādīšanos daļēji atrisināta problēma ar pieredzes apmaiņu, tomēr ne viens forums nav spējīgs aizstāt dzīvu neformālu modelistu tikšanos ar modeļu aplūkošanu, dažādu jauno tehnoloģiju, paņēmienu un materiālu izmēģināšanu. Un tieši šādiem mērķiem vairāki modelisti nolēmasatikties.


Code before closing Code before closing